Konkursy krajowe

Być może temat nie jest nam na rękę z racji tego, że podpowiadamy Państwu w jaki sposób pozyskać dodatkowe pieniądze na swoje potrzeby, ale uważamy, że warto podpowiadać klientowi w każdym aspekcie.

Jeżeli jesteś właścicielem stowarzyszenia lub klubu sportowego, to nie jesteś ograniczony tylko i wyłącznie do kredytowania swojej działalności czy walki o różnego rodzaju dotacje. Niezależnie czy to pieniądze z UE czy PUP.

Warto obserwować strony internetowe różnych instytucji Państwowych, gdzie pojawiają się różnego rodzaju konkursy, po których realizacji możecie liczyć na zastrzyk dodatkowych pieniędzy, które możecie spożytkować na dowolne potrzeby.

KONKURSY W INSTYTUCJACH PAŃSTWOWYCH.

Ostatnim konkursem, z którym nasi eksperci pomagali naszemu klientowi, był konkurs Lasów Państwowych. W skrócie: polegał on na bezpośredniej promocji Lasów Państwowych poprzez propagowanie uprawiania sportu w terenach leśnych.

Konkurs zaczynał się od wypełnienia wniosku, który zawierał takie informacje, jak: podstawowe dane, miejsce wydarzenia, opis wydarzenia oraz forma promocji.

DODATKOWA GOTÓWKA Z REALIZACJI KONKURSÓW W ELBLĄGU.

Wniosek był bardzo prosty, jego uzupełnienie to była w zasadzie chwila. Następnie klient przygotował działania promocyjne – wydarzeni w mediach społecznościowych, plakaty, koszulki, dyplomy, broszurki informacyjnie.

Po wcześniejszym ustaleniu z Lasami Państwowymi pozyskał niezbędne materiały promocyjne tj. windery, banery czy ulotki informacyjnie, a także poinformował o odbywającym się wydarzeniu i otrzymał na nie zgodę – ta też jest wymagana jako załącznik do wniosku.

Wydarzenie odbywało się w wyznaczonym terminie, który mógł ulec zmianie ze względu na pogodę, co nie było problemem – wystarczyła informacja telefoniczna lub mailowa do opiekuna wniosku i termin można było bez problemu przesunąć.

DOFINANSOWANIA ELBLĄG.

Po realizacji wydarzenia klient musiał złożyć pisemne sprawozdanie, a także przygotować film oraz fotorelację. Składał wszystko w formie elektronicznej.

Po uzyskaniu informacji zwrotnej z Lasów Państwowych, że wszystkie niezbędne dokumenty zostały złożone i mają prawidłową formę, klient czekał 30 dni na wypłatę pieniędzy z tytułu realizacji założeń konkursu.

Uzyskana kwota to 10000zł, od której trzeba było zapłacić podatek. Nasz klient pozyskał ją na konto stowarzyszenia, po czym wypłacił należność trenerom na ich prywatne konta bankowe. Trenerzy rozliczają się w formie ryczałtu, więc od 10000zl zapłacili 850zł podatku.

Sponsor artykułu: DOPŁATY-OC.PL